NALOŽ TO!
Daniela Turecká

Daniela je stále dobře naložená, kreativní mladá žena, a tak není divu, že svou vášní pro nakládání začala plnit nejen spíže rodiny a přátel, ale také stránky jedinečné kuchařské knihy Nalož to, která se jako vůbec první v Čechách věnuje nakládání sýrů, zeleniny a nejrůznějších specialit do sklenic. Druhý dotisk vyšel již po 14 dnech 19. září. Seženete u vašeho knihkupce!

 

Kniha vás nadchne padesáti prověřenými recepty na ty nejlepší klasiky i nakládaná jídla netradičních chutí (každý doprovází stylová fotka pokrmu)! Do deseti kapitol pro vás Daniela naložila plísňové, měkké i tvrdé sýry, zeleninu, vejce nebo třeba anglickou snídani. Společně si dáte ty nejlepší chuťovky k pivu nebo se vydáte (mastným prstem po mapě) do její milované Velké Británie a ochutnáte to nejlepší chutney!

 

Jako třešničku na dortu, nebo víko na sklenici, autorka prozradí řadu inspirativních tipů, jak naložit se sklenicemi v domácnosti poté, co svou nakládací funkci již splnily.

 

Autorka pro vás recepty vymyslila, naložila i nazdobila na fotografie, za které je vděčná svému muži, fotografu Davidovi Tureckému.

1/1
  • Black Instagram Icon