top of page
IMG_9189.JPG

Ahoj!

Jsme Adéla a Míša a od roku 2016 pro vás vydáváme kuchařskou a kreativní literaturu. Spolupracujeme s českými a slovenskými autory a těm, kteří mají super nápady a taky drajv vydáváme prvotiny i druhotiny. V našem týmu jsme na pevno jen my dvě, externě nám do knih ale zasahuje celá řada umělců a kreativců. Za tu dobu se nám s autory podařilo vytvořit spoustu úspěšných knih a taky pár bestsellerů. 

 

Kterou knížku máte nejradši?

„No vždycky na chvíli tu poslední, a pak zase všechny!“

 

Adéla Hálková
Adéla má dceru Andělu a stojí za vydáním desítek kuchařek zvučných jmen (ve food-nakladatelství pracovala jako šéfredaktorka od roku 2012)! Miluje jídlo dobře uvařené, nafocené, snězené a strávené. Je autorkou kuchařky Bez buchet se nevdáš a s Lukášem Hejlíkem spolupořádá FOOD BLOG ROKU. @adeladoselkaramel

 

Michaela Holinková Popková
Michaela má syny Adama, Viléma, Oskara a Bruna (pořád se bavíme o jedné ženě). Začínala jako šéfredaktorka v lifestylových časopisech, jenže pak se vdala za Ondřeje z Kuchařky pro supertátu, a jídlo jí začalo být stejně sympatické jako móda. Vlastně asi milejší! Michaela má na starost hlavně vizuální stránku knih, na kterou dohlíží nejen v Karamelu, ale spolupracuje také externě na nejrůznějších uměleckých publikacích. 
@michaelapopkova 

bottom of page